Freedom

Jsme česká poradenská společnost poskytující specializované poradenství klientům se zájmem o dlouhodobou správu svého privátního majetku. Našim klientům poskytujeme unikátní službu PRIVÁTNÍ FINANČNÍ AUDIT. Ta nám umožňuje provádět objektivní a důkladný audit privátních financí a majetku našich klientů a odhalovat skryté rezervy, které ostatním unikají. Přinášíme tak klientům vysokou přidanou hodnotu, která se projevuje  v rychlejších růstu jejich majetku a efektivnějším dosahování jejich životní a finančních cílů.

Zakládáme si na vysoké odbornosti a znalostech pramenících z více než 25leté zkušenosti působení na českém finančním trhu. To vše je dnes zakomponováno v naší službě. Další přidanou hodnotou je skutečnost, že naši službu poskytujeme prostřednictvím zkušených seniorních poradců, kteří mají dostatečnou odbornou a hlavně životní zkušenost, kterou jsou schopni promítnout do svého poradenství klientům.

Kontakt

PROČ JSME ZALOŽILI FREEDOM

Rozhodli jsme se vytvořit firmu, která bude poskytovat nejkomplexnější a nejkompetentnější služby v oblasti privátních financí u nás. Inspirovali jsme se podobnými službami v zahraničí a ujistili se, že služby v takovém rozsahu, standardu, kvalitě a unikátnosti zatím nikdo u nás pro privátní osoby v takovém rozsahu nenabízí.
 
Pečovat o privátní finance a majetek klientů je jedna z nejzodpovědnějších profesí. Jedno špatné rozhodnutí může způsobit klientům škody, které je mohou finančně vrátit v jejich plánech o několik let dozadu. Spolupracujeme proto jen s poradci, kteří si silně uvědomují míru své odpovědnosti za své poradenství a poskytujeme jim další unikátní vzdělávání, nástroje a know how, které pak mohou plně využívat ve prospěch svých klientů.
 
Naším cílem je vybudování dlouhodobých vzájemně výhodných vztahů s našimi klienty, na základě kterých jim budeme pomáhat dosahovat jejich cílů a postupně zvyšovat jejich finanční a hmotný majetek.
 

Chci svůj privátní finanční audit

Naše hodnoty

Férovost

Férovost

Děláme všechno pro to, abychom se našim klientům mohli kdykoliv zpříma podívat do očí. Oči jsou oknem do duše.
Odbornost

Odbornost

Víme, že odborné znalosti jsou základem úspěchu a cesty k finanční svobodě. Všichni známe perfektně svůj obor a pracujeme v něm už dlouho. Neustále pracujeme na tom, abychom si rozšiřovali své znalosti.
Odpovědnost

Odpovědnost

Uvědomujeme si, že svými rozhodnutími ovlivňujeme finanční život našich klientů a proto k nim přistupujeme stejně zodpovědně jako k rozhodování o svém vlastním životě.
Otevřenost

Otevřenost

Máme ve zvyku říkat věci, tak jak jsou. Nic před klienty neskrýváme, nestojí nám to za to. I když to občas nemusí být příjemné.
 Porozumění

Porozumění

Uvědomujeme si, že ani ta nejvyšší odbornost nemůže nahradit vlastní životní zkušenost. Abychom našim klientům skutečně pomohli, musíme mít sami takovou vlastní zkušenost, abychom byli schopni se na věc podívat jejich očima.

Posuňte se s námi
o dimenzi výše

Přijmeme seniorní poradce

Naším cílem je vybudovat špičkový tým odborníků na správu privátních financí a majetku v ČR. Ten budujeme převážně prostřednictvím zkušených finančních poradců a privátních bankéřů. Pokud cítíte, že vaše kariéra potřebuje nový impuls a chcete se posunout o další dimenzi výše, rádi vám představíme naše unikátní poradenské nástroje a know how. Naše dosavadní zkušenosti ukazují, že nejpozději do šesti měsíců od počátku zapracování dokážeme společně váš business dostat na minimálně dvojnásobnou úroveň.

Mám zájem o bližší informace