Financování bydlení je jedním z nejnáročnějších cílů

Pořízení vlastního nového bydlení je zásadní finanční událostí v životě každého z nás, kterou řešíme jen párkrát za život. Současně se zpravidla jedná zpravidla vůbec o největší jednorázovou finanční investici našeho života, přesahující často mnohonásobně náš roční příjem a tak je díky tomu téměř vždy taková akce spojena s využitím úvěru spláceného mnoho let. Proto bychom měli správnému plánu financování a výběru řešení i jeho dodavatele věnovat tu nejvyšší pozornost.

CHCI AUDIT SVÉHO FINANCOVÁNÍ
CO JE SKUTEČNĚ DŮLEŽITÉ

CO JE SKUTEČNĚ DŮLEŽITÉ

Základem optimálního řešení je vhodně zvolená úvěrová konstrukce. Ta je často důležitější než samotná úroková sazba. Klíčové je vyjednat si nejen co nejnižší úrokovou sazbu, ale především si nezávisle porovnat možnosti  podmínky  jednotlivých bank a najít optimální řešení.  Jednoduše řečeno, pokud řešení pro Vás existuje, my jej najdeme a pokud jich je více, pomůžeme Vám vybrat to nejvýhodnější.

To co nás odlišuje od ostatních je naše zkušenost. Máme hromadu zkušeností, známe dlouhodobě všechny banky, jejich silné i slabé stránky. To, že některá banka nemá ve vašem okolí zrovna pobočku, není pro nás žádnou překážkou. Odfiltrujeme marketingová lákadla a super akční nabídky bank a naopak vám předložíme „tvrdá data“, na základě kterých se můžete objektivně a kvalitně rozhodnout, s kým do „toho“ půjdete. A pak při vás budeme stát od okamžiku výběru nejvhodnější úvěrové konstrukce a banky, až po okamžik čerpání úvěru.

Zjistit více
ÚVĚRY A FINANČNÍ AUDIT

ÚVĚRY A FINANČNÍ AUDIT

Základními stavebními kameny ideální úvěrové konstrukce jsou samozřejmě hypoteční úvěry a úvěry stavebních spořitelen. A to nejen na pořízení vlastního bydlení, ale také rekonstrukce a modernizace. Obecně se jedná o nejlevnější typy úvěrů a logicky se tak jedná o jednu z nejsmysluplnějších oblastí pro úvěrování.

Někdy je však potřeba také profinancovat nákup vozidla, investice do podnikání, vypořádání majetkových poměrů v rodině, nebo prostě jen zkonsolidovat a zefektivnit starší úvěrové závazky. I s tím máme bohaté zkušenosti a rádi vám najdeme optimální řešení.

V rámci privátního finančního auditu je na požadavek zajištění financování automaticky napojena oblast eliminace rizik, což je váš záchranný plán, který zajistí, vaši schopnost splácet své závazky v i době dočasné nebo trvalé ztráty či snížení příjmu.

Chci audit  svého financování 

JAK OBVYKLE POSTUPUJEME

DOSAŽENÍ NEJVÝHODNĚJŠÍ ÚVĚROVÉ KONSTRUKCE

 1. Vaše představy a požadavky

  Pozorně si vyslechneme vaše plány a představy, a zjistíme   vše související a podstatné. Vše pak posoudíme z našeho odborného pohledu, i z pohledu banky.
 2. Analýza a srovnání možností

  Zjistíme, zda jsou vaše představy realistické a zda si to můžeme dovolit. Dozvíte se kolik a za jakých podmínek vám banky půjčí.
 3. Návrh řešení a výběr banky

  Připravíme nezávislé srovnání, dozvíte se, co jednotlivé banky nabízejí včetně jejich výhody i nevýhod. Na základě nezávislého srovnání si vyberete, která banka a nabídka vám bude nejvíce vyhovovat. A pro jistotu budeme mít v záloze minimálně jedno náhradní řešení.
 4. Kompletace podkladů a schvalování úvěru

  Dáme dohromady nezbytné podklady k posouzení úvěru a jeho schvalování. Minimalizujeme vaše zatížení administrativou a zbytečnými osobními návštěvami pobočky banky.

  Společně projdeme veškerou smluvní dokumentaci a zajistíme, abyste jí dobře rozuměli, ověříme splnitelnost podmínek a závazků, které jejím podpisem přebíráte.
 5. Čerpání úvěru

  Pomůžeme vám se splněním všech podmínek pro čerpání úvěru a pohlídáme, aby peníze doputovaly včas tam,  kam mají. 

Následná péče

 1. Splnění souvisejících a následných podmínek

  Kvalitní poradenství a zprostředkování úvěru nekončí vyjednáním podmínek a podpisem smluv. Pomůžeme vám také při splnění následných podmínek po vyčerpání úvěru a s doložením všech podkladů požadovaných bankou.
 2. Průběžný servis k úvěrům

  Váš život, možnosti i potřeby se budou časem měnit a tak budeme jistě několikrát konzultovat, jak na to reagovat i v oblasti úvěrů.

  Samozřejmostí našeho servisu je také vyjednávání o nové úrokové sazbě k datu její fixace a zajistit tak dlouhodobou efektivitu úvěru. Vždy se snažíme u stávající banky vyjednat odpovídající novou nabídku dle aktuálního srovnání trhu. Je-li to potřeba, pomůžeme také s refinancováním.
 3. Splácení úvěru

  Budete-li  uvažovat o rychlejším splácení úvěru, o mimořádných splátkách či předčasném splacení celého úvěru jsme tady pro vás připraveni poskytnout odbornou konzultaci a posouzení různých variant pro vaše rozhodování.

blog

Pozor na změny u technických průkazů od roku 2024

Plánujete si po 1. lednu registrovat nové auto? Popřípadě změnit jeho vlastníka nebo ho…

číst celý článek

Zkontrolujte si vaše pojištění majetku. Kvůli vysoké inflaci jste možná podpojištěni.

Dopady inflace se promítají rovněž do majetkového pojištění. Rostoucí ceny totiž…

číst celý článek

Jak správně nastavit kvalitní ochranu na cestách, abyste si dovolenou skutečně užili.

Cestovní pojištění patří k produktům, které lze sjednat pohodlně, rychle a online, a to s…

číst celý článek

Odborníci
na správu privátního majetku

Jsme lidé, kteří disponují více než 25letými zkušenostmi z českého a evropského finančního trhu. Máme zkušenosti nejen z oboru financí, ale taktéž poskytování profesionálních služeb v jiných oblastech. Pracovali jsme jako poradci, řídili jsme internetové portály, působili jsme v roli majitelů firem, ale také v roli nejvyšších manažerů mezinárodních společností.

Rádi se s vámi o naše zkušenosti a know how podělíme a pomůžeme vám dlouhodobě úspěšně budovat a spravovat váš privátní majetek.

Mám zájem o privátní finanční audit