Privátní finanční audit se vždy vyplatí.

Z hlediska financí je rodina vlastně taková malá firma. Dobře hospodařící firma má svého finančního ředitele a každý rok si nechává zpracovat finanční audit svého hospodaření.
Stejně tak by si audit svého privátního hospodaření měla pravidelně udělat každá rodina či jednotlivec. Získáte tak přehled a jistotu, že nepřicházíte zbytečně o peníze, dosahujete efektivně svých finančních cílů a váš privátní majetek rok od roku narůstá.
Nyní tuto možnost mají i privátní osoby.

Chci svůj privátní finanční audit

Rádi vám ukážeme co umíme a zpracujeme váš privátní finanční audit.

Uvidíte, budete překvapeni, kolik skrytých rezerv společně odhalíme.

CO VÁM FINANČNÍ AUDIT PŘINESE

Privátní finanční audit v sobě zahrnuje řešení všech oblastí týkající se vašich privátních financí. Od financování, přes investice, řešení penze až po ochranu před rizikem ztráty či snížení příjmu a majetku. Vše vychází z přesného vydefinování cílů, kterých chcete dosáhnout. Ty musíme poznat včetně vašich finančních možností.

Na nás je pak hledat taková řešení, která vám nakonec přinesou rychlejší a efektivnější jejich dosažení při zachování vysoké míry bezpečnosti realizace.

PENZE

 • Dva kroky k vysněné rentě.
 • Nejdříve vám pomůžeme získat vyšší důchod od státu.
 • A pak najdeme tu nejefektivnější cestu jak si zajistit soukromě zbývající část.


více

INVESTICE

 • K dosažení cílů jsou potřeba peníze.
 • Nejdříve zauditujeme veškeré zdroje, které můžeme použít.
 • A pak najdeme cesty, jak se k vašim cílům co nejrychleji a nejbezpečněji dostat.


více

FINANCOVÁNÍ

 • Kdo je připraven není překvapen.
 • Vhodně zvolená úvěrová konstrukce přinese vždy výhodnější úvěr.
 • Tak proč neušetřit nebo si nedopřát vyšší úvěr při stejných splátkách.


více

ELIMINACE RIZIK

 • Dobrý hospodář vždy myslí na zadní vrátka.
 • Nejdříve zauditujeme všechny hrozby ztráty či poklesu příjmu.
 • A pak se podíváme, co dostanete od státu a o co se už musíme postarat sami.


více

V rámci výstupu finančního auditu zjistíte

Zda vám hrozí / nehrozí ztráta části státních důchodů (starobního, invalidních, sirotčích). To znamená, zda ve vaší evidenci u ČSSZ neexistují žádná „bílá“ místa, díky kterým byste přicházeli o část peněz, na které máte za své odvody nárok. Současně vám ukážeme jak si zajistit doživotní rentu na penzi.
Zda vaše peníze vydělávají tolik, kolik by mohly. To znamená, jestli je vaše investiční portfolio správně nastaveno, jak z hlediska výnosů, tak z hlediska bezpečnosti
Zda neplatíte za úvěry více než musíte. To znamená, jestli existuje šance vymyslet úvěrovou konstrukci, která vám přinese nižší měsíční splátky nebo vám umožní získat vyšší úvěr.
Zda je vaše nastavení zajištění rizik správné a přesné. To znamená, zda u vás nedochází k tzv. podpojištění nebo přepojištění a zda máte jistotu, že pokud by se cokoliv ve vašem životě přihodilo, budete mít vždy zajištěn dostatečný příjem k pokračování ve vašich plánech.

Jak obvykle postupujeme

 1. Vstupní data

  Nejdříve se budeme hodně ptát. Potřebujeme znát dokonale vaše finanční cíle a plány. A také vaše aktiva a pasiva, se kterými můžeme a musíme počítat.
 2. Současné smlouvy a produkty

  V druhém kroku se musíme podívat, co a jak využíváte k dosahování vašich cílů dnes. Podíváme se na všechny vaše současné smlouvy a produkty, které budou vstupovat do Finančního auditu.
 3. Zpracování výstupu auditu

  Na základě získaných údajů zanalyzujeme jednu oblast za druhou a budeme odhalovat skryté rezervy a případná rizika, která by mohla ohrozit či oddálit splnění vašich cílů.
 4. Prezentace zjištění v auditu

  Naše zjištění vám předložíme ve formě detailní zprávy – výstup Finančního auditu. Vše si společně projdeme, ukážeme vám rezervy a představíme vám možnosti řešení a odstranění případných nedostatků a chyb.
 5. Vaše rozhodnutí a finální realizace

  Konečné slovo je na vás. Vy si rozhodnete, co budete chtít vylepšit a které chyby odstranit. My vám poté pomůžeme všechny změny zrealizovat.

Odborníci
na správu privátního majetku

Jsme lidé, kteří disponují více než 25letými zkušenostmi z českého a evropského finančního trhu. Máme zkušenosti nejen z oboru financí, ale taktéž poskytování profesionálních služeb v jiných oblastech. Pracovali jsme jako poradci, řídili jsme internetové portály, působili jsme v roli majitelů firem, ale také v roli nejvyšších manažerů mezinárodních společností.

Rádi se s vámi o naše zkušenosti a know how podělíme a pomůžeme vám dlouhodobě úspěšně budovat a spravovat váš privátní majetek.

Mám zájem o privátní finanční audit